Martyna Sobolewska

Jedna z matek założycielek, autorka logo i nazwy festiwalu. Obecnie doktorantka w pracowni projektowania graficznego. Pewnego dnia ktoś niepostrzeżenie założył jej koszulkę lidera. Trochę się rządzi ale dalej twierdzi, że tego nie lubi.

Monika Sroga

Absolwentka Grafiki, studentka Edukacji Artystycznej na Wydziale Artystycznym w Cieszynie. Prywatnie mama kotki, z równie dużym zamiłowaniem zajmuje się ilustracją. Podczas tegorocznej edycji A Rt+ była odpowiedzialna za identyfikacje wizualną przeglądu oraz kilka fochów.

Agnieszka Chylińska

Absolwentka bielskiego plastyka i grafiki w Cieszynie. Z Przeglądem związana od samego początku. To ona kontaktuje się mailowo z wszystkimi uczestnikami przeglądu oraz dba o logistykę dostarczania prac.

Kamila Styba

Absolwentka kierunku Edukacja artystyczna sztuk plastycznych. W zespole A Rt+ pełni funkcje człowieka „od wszystkiego” i misji ratunkowych. Prywatnie prowadzi swoją pracownie artystyczną Miło, tworząc biżuterie, ilustracje i instalacje inspirowane lasem oraz tą bardziej magiczną stroną świata. Fanka kotów i pachnących mydełek.
www.facebook.com/MiloMaluje/
www.instagram.com/milothings/

Teresa Uchyła

Absolwentka grafiki, sympatyczka wolontariatów. Kocha podróże, starożytne zabytki, zamierza postawić swoją stopę na każdym względnie ciepłym kontynencie. W A Rt+ od początku istneinia przeglądu. Jest odpowiedzialna za komunikację z mediami i koordynację pracy wolontariuszy.

Małgorzata Szram-Lipka

Urodziła się w 1989r w Krakowie. W 2009 ukończyła Liceum plastyczne im. Antoniego Kenara w Zakopanem na specjalności rzeźba. W 2012r obroniła prace licencjacką z grafiki w pracowni prof. Krzysztofa Tomalskiego na kierunku Edukacja Artystyczna w Nowym Sączu. W 2015r. ukończyła Grafikę na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie, otrzymując dyplom z wyróżnieniem z grafiki warsztatowej w pracowni prof. Joanny Piech – Kalarus, oraz projektowania graficznego u dr hab. Stefana Lechwara. Aktualnie jest doktorantką na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie
Małgorzata zajmuje się ceramiką, fotografią, litografią oraz innymi technikami grafiki warsztatowej, często tworząc własne. Zwykle punktem wyjścia dla jej prac, jest przyroda i kontakt człowieka z nią.
Posiada również doświadczenie w organizowaniu różnego typu działań artystycznych takich jak plenery, warsztaty, performance. Brała udział w ponad 50 wystawach zbiorowych, a swoją pierwszą indywidualną wystawą debiutowała w 2015 roku w Małej Galerii w Nowym Sączu.

Robert Lipka

W 2016r. uzyskał dyplom w ramach kierunku Projektowanie Gier na cieszyńskim Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Śląskiego. Aktualnie doktorant w katedrze Nowych Mediów. Zajmuje się szeroko pojętą grafiką cyfrową, projektowaniem oraz działaniami w obrębie mediów interaktywnych. Przedmiotem jego twórczości jest zwykle dialog z przestrzenią i jej formą. Jest uczestnikiem licznych wystaw i konkursów często o charakterze między-narodowym.Autor naszej pierwszej aplikacji A Rt+ !!!

Kamil Słupik

Absolwent zabrzańskiego plastyka,
Obecnie student Grafiki na Wydziale Artystycznym w Cieszynie.
Zawodowo obraca się w kręgach filmowych.
Totalnie roztrzepany i zakręcony. Nasz pomocny dobry duch!

Justyna Kasolik

Zajmuję się projektowaniem graficznym i prowadzeniem warsztatów artystycznych dla dzieci młodzieży. Miłośniczka natury, wycieczek górskich i czarnej kawy.
Pomagałam przy organizacji 2 edycji w roku 2016,
prowadziłam warsztaty z land artu „Miasto mówi” i wystawiałam swoją instalację artystyczną.

Studiowałam na Politechnice Śląskiej na Wydziale Architektury Wnętrz
i w Instytucie Sztuki w Cieszynie.

I Edycja 2015

II Edycja 2016